Sebevědomí je klíč ke smysluplnému a bohatému životu … a spokojenému vztahu. Jeho úroveň určuje, jak se nám v životě daří, jak jsme spokojeni sami se sebou i vlastním životem a hlavně úroveň našeho sebevědomí se přímo podepisuje na kvalitě vztahů, které máme. Malé sebevědomí = vztahy nestojí za nic a my se v nich necítíme vůbec dobře. Zdravé sebevědomí = naše vztahy jsou místem a zdrojem naplnění, relaxu i dobré nálady. 

 

Jak vypadají vaše vztahy? A jak vypadá vaše sebevědomí? Pokud cítíte, že se vás tyto 2 témata týkají, jste srdečně zváni na večerní seminář.

 

Na semináři se dozvíte:

* jaký je váš podvědomý vztahový škůdce a jak se s ním vypořádat

* co vám snižuje vaše sebevědomí a jak ho začít zvyšovat

* jak se ve vztahu cítit i chovat sebevědomě 

* jak si dokázat nastavit pevné hranice a automaticky neustupovat

* jak respektovat svoje potřeby i být respektován partnerem

* konkrétní praktické kroky, jak svou situaci pozitivně změnit

 

Můj záměr je seminář vést tak, abyste si odnesli nejen nové poznání a uvědomění, ale především silné zážitky i praktické konkrétní kroky, které vám pomohou posilovat svoje sebevědomí i zkvalitňovat stávající vztahy. 

 

Celým večerem vás bezpečně a zkušeně provede Aleš - ales-vavrinec.cz

 

Jsem kouč a průvodce vnitřní transformací s více než 2 000 odpracovanými hodinami během 6 let praxe s jednotlivci, páry nebo skupinami. Pomáhám lidem objevit jejich přirozenou a pravdivou podstatu - jejich autentické já. Tam je ukryta všechna síla, životní moc, vize i odpovědi a řešení, kterou hledají. Pomáhám lidem jejich podstatu probudit, přijmout, posílit a napojit se na ní. Vytvářím prostor, aby se sami se sebou mohli setkat v celé své síle, kráse a dokonalosti ... pak se celý jejich život promění. Pomáhám jim osvobodit se od jejich (pod)vědomých omezení a vnést do života opět lehkost a plynutí. Sám o tom něco vím - přes 20 let jsem koktal a úspěšně tento handicap překonal.

 

Kdy: 29. března 2018, 18 - 21 hodin

Hodnota semináře: 550 Kč

Místo: Branická 26/43, Praha 4

Rezervujte si pro sebe místo - pište / volejte

 776 727 698

nebo