Chlap nepotřebuje návody na život. Nepotřebuje manuál, jak a proč má žít. Nepotřebuje cizí vyšlapané cesty. Chlap potřebuje cítit svou pravou a pravdivou podstatu. Potřebuje pevně vnímat vlastní sílu, zdroje i vitální životní energii. Chlap potřebuje být spojený sám se sebou.

Pak je silný a schopný žít život podle sebe a ne ostatních. Chlap se potřebuje setkat sám se sebou - se svou pravdivou a autentickou podstatou, která je zdrojem jeho vnitřní síly, moudrosti a zralosti, životní vize a smyslu. Musí se ale setkat i se svými stíny a zraněními, které se hlásí o pozornost a hlavně o zacelení. Právě při jejich zpracování muž roste, sílí, uzdravuje se a stává se celistvým. Ne nadarmo se říká - uzdrav chlapce, objeví se muž.

A proto svolávám Kruh. Kruh mužů, kteří se chtějí setkat sami se sebou a svým autentickým já … se svou přirozenou podstatou a chtějí jí nechat svobodně žít. Chtějí vnímat sami sebe, svoje ženy, plnit si svoje záměry a vize … chtějí život prožít, ne jen marnit svůj cenný čas. Svolávám muže do kruhu síly.

Pokud jsi i ty připraven setkat se sám se sebou, přijď. Přijď zesílit a vyrůst.

Co dostaneš:
* bezpečný, pevný a inspirativní prostor, kde můžeš být sám sebou
* pravdivou zpětnou vazbu, která tě posune k tvému cíli - zapomeň na plané teoretizování a prázdné rady
* příležitost nalézt odpovědi na svoje otázky
* podporu na tvojí cestě vpřed - odneseš si praktické a jasné kroky, co dál

Celým večerem tě provede Aleš - ales-vavrinec.cz

Jsem kouč a průvodce vnitřní transformací s více než 2 000 odpracovanými hodinami během 6 let praxe s jednotlivci, páry nebo skupinami. Pomáhám lidem objevit jejich přirozenou a pravdivou podstatu - jejich autentické já. Tam je ukryta všechna síla, životní moc, vize i odpovědi a řešení, kterou hledají. Pomáhám lidem jejich podstatu probudit, přijmout, posílit a napojit se na ní. Vytvářím prostor, aby se sami se sebou mohli setkat v celé své síle, kráse a dokonalosti ... pak se celý jejich život promění. Pomáhám jim osvobodit se od jejich (pod)vědomých omezení a vnést do života opět lehkost a plynutí. Sám o tom něco vím - přes 20 let jsem koktal a úspěšně tento handicap překonal.

Kdy: 5. dubna 2018, 18.30 - 21 hodin
Hodnota semináře: 550 Kč
Místo: Branická 26/43, Praha 4, kousek od Branických skal

Rezervuj si pro sebe místo - piš / volej

 776 727 698

nebo