Být sám sebou je to nejlepší, co se nám v životě může stát. Cítíme se plní energie, máme ze života radost a ze sebe i svého života dobrý pocit. Vytváříme kolem sebe příjemnou energii, která nám do života přitahuje ty správné lidi i příležitosti. No prostě se nám daří, jsme úspěšní a spokojení. A dokázat být opravdu sám sebou i ve vztahu, to už je skoro lístek do ráje. 🙂

Jenže jsou to právě vztahy, kde nejčastěji ztrácíme sami sebe, kde nejčastěji sami sebe potlačíme, kde upozaďujeme svoje potřeby, přání i chutě kvůli tomu druhému. Kvůli vztahu se pak sami před sebou ztrácíme, ztrácíme pevnou půdu pod nohama a po chvíli ztrácíme respekt i úctu partnera … a na konci ztrácíme i vytoužený vztah.

Pokud se v tom poznáváte i vy a chcete podobnému scénáři raději předejít, jste na správném místě. Ztrácení sebe sama řešíme s klienty při individuálních konzultacích prakticky denně a proto jsem se rozhodl uspořádat celodenní seminář, kde bychom měli dostatek prostoru se danému tématu věnovat.

Co vás čeká a nemine:

* Bezpečné a podporující prostředí, kde budete mít dostatek prostoru pro své téma
* Odhalíte konkrétní příčiny, proč ztrácíte v životě/vztahu sami sebe a svoji autenticitu
* Podíváme se na to, jak nalézt sám sebe a jak si za sebou stát nejen v dobách pohody a harmonie
* Zjistíte, jaké vzorce myšlení a modely chování vám brání v tom být sami sebou a jak je překonat
* Odnesete si konkrétní praktické kroky, jak svou situaci pozitivně změnit

Můj záměr je seminář vést tak, abyste si odnesli nejen nové poznání a uvědomění, ale především silné zážitky i praktické konkrétní kroky, které vám pomohou být více sami sebou.

Celým dnem vás bezpečně a zkušeně provede Aleš - ales-vavrinec.cz

Jsem kouč a průvodce vnitřní transformací s více než 2 000 odpracovanými hodinami během 6 let praxe s jednotlivci, páry nebo skupinami. Pomáhám lidem objevit jejich přirozenou a pravdivou podstatu - jejich autentické já. Tam je ukryta všechna síla, životní moc, vize i odpovědi a řešení, kterou hledají. Pomáhám lidem jejich podstatu probudit, přijmout, posílit a napojit se na ní. Vytvářím prostor, aby se sami se sebou mohli setkat v celé své síle, kráse a dokonalosti ... pak se celý jejich život promění. Pomáhám jim osvobodit se od jejich (pod)vědomých omezení a vnést do života opět lehkost a plynutí. Sám o tom něco vím - přes 20 let jsem koktal a úspěšně tento handicap překonal.

Kdy: 21. dubna 2018, 9 - 17 hodin
Hodnota semináře: 1100 Kč
Místo: Branická 26/43, Praha 4
Počet účastníků: cca 6-8

Rezervujte si pro sebe místo - pište / volejte

 776 727 698

nebo