Marcela T.

Dostala jsem možnost vybrat si svého kouče, jednoznačně vyhrál Aleš Vavřinec. Hned od začátku mi říkal, že mi věří, že já to nevzdám a spoustu pozitivních věcí, které byly pro mě úplně nové. Zažila jsem jen kritiku, křik a moje malost sebevědomí, hodnoty, izolaci od všeho co žije a dýchá.

Regenerace vlastních schopností postupně rostla. I důvěra, že Alešovi mohu říct věci, co bych neřekla nikomu. Pomohl mi v situaci, kdy jsem potřebovala změnit přístup k sobě, k tomu jak jsem na sebe náročná, plakala jsem pár dní a uvědomila jsem si tu lehkost.

Aleš používá nejen emoční programy, ale i vizualizaci a další různé techniky, které pomohou si uvědomit situaci a hloubku emocí. Po pár měsících změny začaly fungovat, najednou jsem cítila, že zas tak strašné to se mnou nebude, že si to jenom myslím a řešení vlastně vím, i to co mi jede za program, jen jsem tomu nikdy nevěnovala pozornost.

Kouč je tu pro vás, takže když se něco dělo, mohla jsem napsat, zavolat. Měla jsem zpětnou vazbu, to mě posouvalo a posouvá.

Teď jsem v úžasném světě, po kterém jsem vždy toužila, toužila moje Duše. A já ho konečně žiju, to je nepřenosné. Konečně se mi to splnilo. Je to tady, najednou, samo od sebe, ryzí ze mě.

Takhle mě mění a změnil koučing Aleše. Už nejsem ta, co vyplašeně stála u dveří a bála se vejít. Už tam stojí úplně někdo jiný a ještě to pořád pokračuje … a jsem za to vesmírně ráda.

Marcela T.

Archivy

Životní koučování a osobní poradenství. Individuální a párové konzultace.

Skupinové semináře i workshopy. Online poradna.

Sledujte mě na

Napište mi

Kontakt

Copyright 2018 Aleš Vavřinec © Všechna práva vyhrazena