Povídání o pobytu ve Tmě

Prošel jsem nejčernější temnotou a teď jsem vám o tom přišel podat svědectví. Svědectví o hloubce, transformaci, plynutí, smyslu a síle záměru, radosti i bolesti, přijetí, krizi i katarzi, uvolnění a důvěře, hranicích toho, čemu říkáme Já, o tom skrytém v nás … o tom jak se nebránit životu a skočit do proudu.

Svědectví o Tmě.

I tak by se dal nazvat večer, na který zvu všechny, které zajímá, jaké to je strávit týden v absolutní tmě, tichu a samotě. Co všechno se tam dá prožít a uvědomit si. Co všechno se tam dá změnit a v sobě “opravit”. Co všechno tam od tmy člověk dostane darem.

Co všechno člověk začne vidět se zavřenýma očima a otevřeným vědomím. Ale nechci, aby večer byl jen jakási onemanshow, proto bude prostor pro všechny přítomné a jejich otázky, pro všechny zvědavé a zvídavé myšlenky vás, kteří mě poctíte svou návštěvou.

Sejdeme se 6.6 v 18h v Braníku v Branické ulici 26/43. Končit budeme cca v 20h (určitě ne dříve, možná o něco déle, podle chuti:-)

Na ty, kteří budou chtít, čeká i malá praktická ochutnávka černočerné tmy.

Vstupné dobrovolné – můžete přinést příspěvek na pronájem prostoru a občerstvení. Pokud někdo rád peče, jsme otevřeni všemu dobrému. 🙂

Přihlášky prosím zasílat na mail ales.vavrinec@gmail.com, abych věděl, kolik přesně nás bude.

Archivy

Životní koučování a osobní poradenství. Individuální a párové konzultace.

Skupinové semináře i workshopy. Online poradna.

Sledujte mě na

Napište mi

Kontakt

Copyright 2018 Aleš Vavřinec © Všechna práva vyhrazena