Chcete opravdovou proměnu svého života?
A máte na ní víc než 5 minut?
Pokud ano ...
sarkamartinu-92

Vítejte a pojďte dál.

Zvu vás dovnitř. K sobě. Zvu vás k vaší podstatě, jádru - k vašemu pravému já.

Všichni jsme se narodili s jedinečnou a čistou podstatou - úžasným vnitřním zdrojem moudrosti, lásky, vědění, energie, tvořivosti, radosti, vnitřní síly, důvěry a osobní moci. Tuhle podstatu v sobě máte i vy ... žijete jí? Všechno negativní a zatěžující, co se vám v životě děje, je "jen" důsledkem toho, že nejste s touto podstatou dostatečně spojení.  Nevidíte ji, nevíte o ni, necítíte jí, nečerpáte z ní, nebo jí v sobě dokonce potlačujete. Odmítáte jí a chcete ji změnit v něco jiného, podle vaší mysli - v něco lepšího. A přitom vaše podstata je tomnejcennější, co v životě máte a můžete mít. Můžete si ji představit jako váš vlastní nekonečný zdroj všeho toho, co v životě chcete.

Já jsem připravený a co vy?

Cesta k totální proměně vede vždycky pod povrchem

Jediný opravdový a autentický zdroj. Radosti. Lásky. Klidu. Síly. Vitality. Moudrosti. Smyslu. Poslání. Touhy. Houževnatosti. Odvahy. Tvořivosti. Osobní moci. Všechno už máte v sobě. Abyste mohli pozitivně proměnit všechno to, co vás dnes omezuje a zatěžuje, a osvobodit se od vašich starých přesvědčení a podvědomých programů, musíte se vydat na cestu ke svojí podstatě - hlouběji, než jste zvyklí. Protože jen když se svojí přirozené a pravdivé podstatě přiblížíte, začne se váš život skutečně transformovat. Nastávající proměna bude opravdová, trvalá a zasahující všechny oblasti života, které potřebují zlepšit.

Sebepoznání je jak orgamus

Když se blíží, poznáte ho ... protože ho prožíváte

Ať už jsou to vztahy, práce, zdraví, smysl života nebo životní poslání.  Až se se svou podstatou budete spojovat, všechno se změní. Vyrostete a naplňíte svůj potenciál a poslání nevídaným způsobem.  Pokud vás napadá otázka - jak poznám, že jsem se svou podstatou spojený - ukazuje to, že nejspíš moc ne. Kdybyste byli, nemuseli byste se ptát. Stejně jako se při orgamus nemusíte, ptát, jak poznám, že ho mám. Netřeba panikařit, uvědomění si oddělenosti je první krok k napojení. Oddělení vnímám vždycky jako výchozí bod a start, nikdy ne jako konec, se kterým nelze hnout.

StockSnap_6K7SIB380W

Nabízím vám všechno

Vydejte se se mnou na cestu od myšlení k prožívání. Sejdeme se uvnitř.

Přeju si, abyste se spojili s tím nejcennějším co v sobě máte. Abyste se s mou pomocí vydali na cestu od toho, co si o sobě myslíte k tomu, kdo a co opravdu jste.  Od toho co jste se o sobě a životě naučili k tomu, co je ve vás přirozené a autentické. Na cestu od naučeného k přirozenému. To je moje filozofie, moje vize a záměr. Nabízím vám všechno, co mám ... Pokud si cestu se mnou vyberete, nabízím vám sám sebe se vším všudy. Nabízím svou plnou pozornost a přítomnost, svůj čas, energii, svoje životní zkušenosti. 

Výsledky rostou z hloubky

Stojím před vámi jako důkaz, že i vy se můžete od základů proměnit

Své vědomí i moudrost, která ke mne při osobních setkáních jazykem obrazů a symbolů mluví. Nabízím také svou podporu, pracovitost, píli a vytrvalost. Nevzdám to s vámi, ani když to budete chtít udělat vy sami. Nabízím vám sám sebe jako hmatatelný důkaz toho, že totální proměna života je možná. Cítím, že toho nabízím dost a proto také něco požaduji, aby spolupráce měla smysl. Největší hodnotu mohu přinést vám, kteří se už se nechcete před sebou schovávat a vymlouvat, ale myslíte to se sebou vážně a chcete na sobě opravdu aktivně pracovat se vším, co k tomu patří.

Na povrchu nic neroste

Pojďte hlouběji, na povrchu nikdo neroste ... ani vy ne

Vám, kteří se chcete vydat na velkou cestu pod povrch běžných dnů. Pod povrch všech těch možných pokusů a metod, které jste bez trvalého úspěchu zkusili.  Protože skutečná proměna, která si na změnu jen nehraje v bezpečném závětří, je možná jen pokud se společně ponoříme do hloubky.  Pouze z povrchu nic plodného, velkého a užitečného nikdy nevyroste ... stejně taky  Tohle je moje poslání, ukazovat vám cestu k vašemu poslání. To mě naplňuje, protože vím, že tím, co dělám, naplňuji svoje poslání. 

sarkamartinu-79

Kdo jsem?

Ten, který provádí cestou od bolesti k radosti

Ani má cesta nebyla a není vždy jen krásná a taková, kterou bych si radostně užíval. Byla plná lekcí a výzev, kterým jsem musel čelit. Právě tahle vnitřní práce ze mě udělala člověka, kterým dneska jsem. Byl jsem vlastně ještě mládě, když jsem začal připravovat na své životní poslání. Pokud sem moje duše přišla, aby vám ukazovala cestu k sobě, musel jsem nejprve tu samou cestu vykonat i já. Byl jsem malej prcek, když jsem začal temnotu světa ochutnávat plnými doušky. Až jsem se do ní na dlouhá léta ponořil. Na povrchu jsem sice byl člověk z masa a kostí, ale uvnitř jsem byl polomrtvý.  To jediné skutečně živé a ohnivé jsem schovával hluboko uvnitř.  Byl jsem uzavřený, nedůvěřivý a životem zraněný kluk bez sebevědomí, který se každý den trápil, že zadrhává a jeho řeč neplyne tak jako všem ostatním.  Utíkal jsem od sebe a uzavíral se do vnitřní samoty i vnějšího osamocení. Ve skutečnosti toho ve mně neplynulo mnoho. Život ve mně nepulzoval, vlastně jsem jen přežíval ... jako housenka, která čeká na příhodný okamžik, aby se mohla transformovat.

Od bolesti k radosti

Když už před ní nemůžete utíkat dál, postavte se jí čelem

Ten přišel okolo 25 roku. Tehdy moje vnitřní bolest narostla tak, až jsem si uvědomil, že už před sebou nemohu dál utíkat a vyhýbat se nevyhnutelnému. Moje duše na mě začala řvát - prober se Aleši. Otevři oči. Začni se sebou něco dělat. A já je otevřel a začal pracovat. Viděl jsem kluka plného strachu, sebeobviňujících myšlenek, negativních emocí, plného bolesti a zranění, které se samo od sebe jen tak nehodlalo zahojit.  Ale hlavně jsem v sobě najednou spatřil a ucítil obrovskou černou díru. Díru, kterou jsem se do té doby marně pokoušel zaplnit vším možným a od které jsem se všemožně snažil utéci a nevnímat jí. Jenže takhle to už dál nešlo a tak jsem do ní odvážil podívat. Nejdřív to bolelo. Viděl jsem tam všechny svoje strachy, cítil všechny negativní a nepříjemné emoce, které jsem v sobě měl uložené.   

Kde se skrývá podstata?

Cesta ke svému já vede přes všechno co ho blokuje

Uvědomoval jsem si, jak šílený vztah mám sám k sobě ... bez lásky, respektu a péče. Jak moc sám sobě vadím, jak velkou vinu (za odchod táty a neštěstí mámy) jsem v sobě nosil. Cítil jsem to obří napětí, ve kterém jsem byl ponořen a kvůli kterému se mi tak blbě mluvilo.  Ale to nebylo všechno.  Za vším tím nánosem jsem byl schovaný já. Moje jádro, moje podstata. Když jsem se s ním začal setkávat poprvé, byl jsem zároveň plný dojetí, ale také nedůvěry - tohle krásné a čisté mám v sobě? Tohle jsem fakt já?  Nemohl jsem tomu věřit. Bylo to něco tak nového, že mi trvalo nějakou dobu to přijmout a důvěřovat si - že to, co vidím, cítím a prožívám, je pravda a to, co jsem si o sobě do té doby myslel, je iluze a lež založená na získaných zkušenostech z dětství. 

Začátek hlubšího napojení

10 let a jsem vděčný za každý den

Byl to vlastně takový opatrný skok do lásky a důvěry k sobě i druhým. Do proudu života. Se sílícím proudem se měnila i černá díra.  Čím hlubší moje spojení se svou podstatou bylo - tím více se černá díra zaplňovala a mizela. Tak to bylo někdy před 10 lety. S mou vnitřní transformací se začal měnit i svět kolem mě.  Vztahy, zdraví, práce, smysl, přátelé, ženy, peníze ... všechno se změnilo. Jsem sice pořád stejný, ale zároveň někdo úplně jiný než v roce 2009, kdy jsem se na svou cestu vydal.  Žiju život, o kterém se mi před 10 lety ani nesnilo. Po boku perfektní ženy s možností každý den pozorovat svého syna, jak v něm hoří oheň radosti a poznání. Můj život se začal projasňovat. “Najednou” jsem začal vidět nového Aleše. Toho, který vyrostl z toho vystrašeného kluka.  Svět byl barevnější a přátelštějsí místo, kde jsem dokázal být více v klidu a míru. S tím, jak jsem rostl, ve mně také rostlo takové zvláštní vědomí určitého vnitřního daru, který jsem od života dostal, abych ho co nejlépe využil pro sebe tak ho i předával dál. 

Objevte také svůj dar

Máte ho v sobě, čeká na vás až se k němu ponoříte

Předávat svoje poznání a zkušenosti dál. Pracovat s lidmi, aby i oni vyrostli a dotkli se svojí podstaty. Aby se i oni mohli vrátit se k sobě domů. Dovnitř.  Ukazovat lidem cestu pod povrch. Různé instantní všespásné návody na život u mne nenajdete.  Mám za sebou více než dva tisíce hodin strávených s klienty jeden na jednoho, několik výcviků, řadu kurzů (pro podrobný výpis klikněte sem), viděl jsem a zažil při práci mnohé a doteď nevím, jak se exaktně popsat.  Nejsem jen kouč, nejsem jen terapeut, nejsem jen poradce, nejsem jen mentor, nejsem jen průvodce osobní transformací. Jsem všechno dohromady a ještě o kus víc.  Během své cesty jsem si našel svůj přístup a styl. Něco co se hůře a logicky definuje, to se musí zažít. Právě proto, že můj záměr a styl je dostávat se hlouběji za úroveň pouhé logiky a mentálního popisu.  Nevěřím na jednu spásnou metodu a přístup, věřím na bohatost života a integraci všeho dobrého a smysluplného. To nabízím.

StockSnap_SWRREC0K3A-2

Spolu-práce

Každá úspěšná cesta začala prvním krokem

Pokud jste dočetli až sem a přemýšlíte, zda bychom spolu mohli pracovat, tak ještě zmíním několik praktických informací, jak to u mě chodí. Při prvním kontaktu (email, telefon, nebo přes kontaktní formulář), se domluvíme na úvodním setkání v Praze v ulici Branická 26/43. Po domluvě i ve vaší oblíbené kavárně nebo na procházce. To slouží primárně k tomu, abychom se osobně poznali a ověřili si, zda by měla společná práce smysl a zda si sedneme jako lidi.  Mne bude ještě zajímat, s čím přicházíte a hlavně co chcete - jaká je vaše vize, záměr, touha, jaká máte očekávání a čeho chcete s mou pomocí dosáhnout.  

Pokud si sedneme, půjdeme hluboko

Na povrchu to už dobře znáte, tak se tam nebudeme zdržovat

Pokud si sedneme a bude nám spolupráce dávat smysl, domluvíme se na frekvenci dalších schůzek a dalším postupu. To už bývá s každým trochu jiné a individuální.  Vaše odměna za práci bude váš nový život, moje hodinová odměna bude 1500 Kč. Úvodní setkání trvá 1 hodinu. Platba za schůzky probíhá převodem z účtu na účet (číslo poskytnu při prvotní mailové komunikaci).  Pokud byste z jakýchkoli důvodů domluvené setkání zrušili buď den předem nebo v den konání, je nutné uhradit částku v plné výši jako by setkání proběhlo. 

Křeslo - les - Skype

Společná setkání mohou mít mnoho forem, jen jedno je vždy stejné - půjdeme dovnitř

Také nabízím online spolupráci pomocí video hovorů - třeba přes Skype nebo jiný program. Ať už jste z ciziny, z Brna nebo Aše, spojit se můžeme odkudkoli. Pro milovníky přírody a všechny, kteří chtějí vykročit za novým dobrodružstvím trochu jinou formou, nabízím chodící schůzky v přírodě - můžeme pracovat v parku, v lese, u řeky nebo někde, kde to máte rádi. Můžeme chodit, sedět, stát, křičet, brečet, smát se ... cokoli co bude v danou chvíli potřeba. Děkuji, že jste dočetli až sem. Teď je řada na vás.

Co o mé práci říkají klienti

Všechny reference jsou pravdivé a autentické

Přijďte vyrůst. Jednou si poděkujete ...
Pište nebo volejte - 776 727 698. Dejte o sobě vědět