Přehled seminářů

Přijďte na seminář. Přijďte vyrůst 

couple-sky-sunrise

Kruh mužů pod Skalou – vztahy a ženy, soumrak nebo rozbřesk?

Nazdar chlape. Jak to máš se ženami? Jak vypadají tvoje vztahy? Jsou rovnocenné, harmonické, zábavné, dobrodružné, vášnivé? Panuje v nich vnitřní mír a klid? Jsou pro tebe prostor, kde čerpáš energii? Je pro tebe vztah zdrojem pohody nebo generátorem naštvání a napětí? Cítíš se vedle svojí ženy silný a sebevědomý? Umíš stát sám za sebou? Dokážeš se zdravě vymezit a jít si svou vlastní cestou? Umíš ve vztahu vést?

Vím, je to spousta otázek, ale je důležitý si je klást a ještě důležitější na ně hledat odpovědi, které tě posunu zase o kus dál. K sobě i ke kvalitnějšímu vztahu. Nabízím ti prostor, kde se budeš moci ptát a také prostor, kde budeme společně hledat a nacházet odpovědi. A nebude to jen ledajaké prázdné plkání, ale když budeš chtít, ponoříme se hluboko tam, kam se běžně nedíváš. Ponoříme se právě tam, kde můžeš najít sílu i možnosti, jak se ženami budovat a tvořit smysluplné vztahy.

Co můžeš čekat:

  • Podporující a inspirující prostředí pro tvoje sdílení i vnitřní růst
  • Dostatečný prostor pro tvoje konkrétní zadání a téma
  • Skupinovou dynamiku, který umí zázraky
  • Praktické náhledy a doporučení
  • Pravdivé zrcadlo, žádné teoretické a vyčtené tlachy

Můj záměr je večer vést tak, aby sis odnesl nejen nové poznání a uvědomění, ale především silné zážitky i praktické konkrétní kroky, které ti pomohou na tvojí cestě.

Více info o mně – ales-vavrinec.cz

Jsem kouč a průvodce vnitřní transformací s více než 2 000 odpracovanými hodinami během 6 let praxe s jednotlivci, páry nebo skupinami. Pomáhám lidem objevit jejich přirozenou a pravdivou podstatu – jejich autentické já. Tam je ukryta všechna síla, životní moc, vize i odpovědi a řešení, kterou hledají. Pomáhám lidem jejich podstatu probudit, přijmout, posílit a napojit se na ní. Vytvářím prostor, aby se sami se sebou mohli setkat v celé své síle, kráse a dokonalosti … pak se celý jejich život promění. Pomáhám jim osvobodit se od jejich (pod)vědomých omezení a vnést do života opět lehkost a plynutí. Sám o tom něco vím – přes 20 let jsem koktal a úspěšně tento handicap překonal.

Kdy: 17. května 2018, 18.30 – 21 hodin

Hodnota semináře: 500 Kč

Místo: Branická 26/43, Praha 4, kousek od Branických skal

Počet účastníků: cca 6-8

Přihláška: ales.vavrinec@gmail.com nebo 776 727 698

 - 05/03/2018
original-shield-label-characters-retro-symbol

Jak ve vztahu neztratit sám sebe?

Být sám sebou je to nejlepší, co se nám v životě může stát. Cítíme se plní energie, máme ze života radost a ze sebe i svého života dobrý pocit. Vytváříme kolem sebe příjemnou energii, která nám do života přitahuje ty správné lidi i příležitosti. No prostě se nám daří, jsme úspěšní a spokojení. A dokázat být opravdu sám sebou i ve vztahu, to už je skoro lístek do ráje?

Jenže jsou to právě vztahy, kde nejčastěji ztrácíme sami sebe, kde nejčastěji sami sebe potlačíme, kde upozaďujeme svoje potřeby, přání i chutě kvůli tomu druhému. Kvůli vztahu se pak sami před sebou ztrácíme, ztrácíme pevnou půdu pod nohama a po chvíli ztrácíme respekt i úctu partnera … a na konci ztrácíme i vytoužený vztah.

Pokud se v tom poznáváte i vy a chcete podobnému scénáři raději předejít, jste na správném místě. Ztrácení sebe sama řešíme s klienty při individuálních konzultacích prakticky denně a proto jsem se rozhodl uspořádat celodenní seminář, kde bychom měli dostatek prostoru se danému tématu věnovat.

Co vás čeká a nemine:

* Bezpečné a podporující prostředí, kde budete mít dostatek prostoru pro své téma
* Odhalíte konkrétní příčiny, proč ztrácíte v životě/vztahu sami sebe a svoji autenticitu
* Podíváme se na to, jak nalézt sám sebe a jak si za sebou stát nejen v dobách pohody a harmonie
* Zjistíte, jaké vzorce myšlení a modely chování vám brání v tom být sami sebou a jak je překonat
* Odnesete si konkrétní praktické kroky, jak svou situaci pozitivně změnit

Můj záměr je seminář vést tak, abyste si odnesli nejen nové poznání a uvědomění, ale především silné zážitky i praktické konkrétní kroky, které vám pomohou být více sami sebou.

Celým dnem vás bezpečně a zkušeně provede Aleš - ales-vavrinec.cz

Jsem kouč a průvodce vnitřní transformací s více než 2 000 odpracovanými hodinami během 6 let praxe s jednotlivci, páry nebo skupinami. Pomáhám lidem objevit jejich přirozenou a pravdivou podstatu - jejich autentické já. Tam je ukryta všechna síla, životní moc, vize i odpovědi a řešení, kterou hledají. Pomáhám lidem jejich podstatu probudit, přijmout, posílit a napojit se na ní. Vytvářím prostor, aby se sami se sebou mohli setkat v celé své síle, kráse a dokonalosti ... pak se celý jejich život promění. Pomáhám jim osvobodit se od jejich (pod)vědomých omezení a vnést do života opět lehkost a plynutí. Sám o tom něco vím - přes 20 let jsem koktal a úspěšně tento handicap překonal.

Kdy: 12. května 2018, 9 - 17 hodin
Hodnota semináře: 1100 Kč
Místo: Branická 26/43, Praha 4
Počet účastníků: cca 6-8

Rezervujte si pro sebe místo - pište / volejte  776 727 698

nebo
 - 04/06/2018

Životní koučování a osobní poradenství. Individuální a párové konzultace.

Skupinové semináře i workshopy. Online poradna.

Sledujte mě na

Napište mi

Kontakt

Copyright 2018 Aleš Vavřinec © Všechna práva vyhrazena