Přehled seminářů

Přijďte na seminář. Přijďte vyrůst 

82E8C75E-0E01-453C-9181-4BAD1978D779

Mužský večer: Strach z blízkosti ve vztahu

Strach z blízkosti, aneb … Když jsem s ní, chci být sám, když jsem sám, chci být s ní

Znáte to? Milujete jí a už jste se pár chvili neviděli. Hrozně moc se na ní těšíte. Díváte se na její fotky v mobilu. Vzpomínáte na společné momenty. Cítíte to vzrušení, které vámi projíždí a tu chuť jí být konečně nablízku. Jste sami, ale chcete být s ní.

Jenže pak … se blíží hodina setkání. Přicházíte k ní. Objímáte se. Díváte se jí do očí. Cítíte její vůni a … chcete být zase sami. Možná ne hned, ale dřív nebo později vás tahle myšlenka začne napadat a přepadat. Těšení je pryč, nastupuje “blbá nálada”. Jste s ní, ale chcete být sami.

Najednou je spalující touha vystřídaná nepříjemným ochladnutím. Najednou je touha po doteku a blízkosti pryč, nahrazena odstupem (nebo dokonce odporem a pocitem zahlcení)  a neschopností jít blíž a dál. Najednou je cesta k ní zavřená …

Tak co znáte to? 

Já tedy velmi dobře.  Roky jsem se s tímhle vztahovým scénářem a programem potýkal. Byl to frustrující a k zbláznění. Za vším tím byl strach z blízkosti. Ale nejen k tehdejším parterkám, ale sám k sobě. 

Toužil jsem po blízkosti a intenzivním intimním prožitku s mou milovanou, ale uvnitř jsem hlavně prožíval odstup. Měl jsem vlastně hrůzu se ponořit hluboko do sebe. Spojit se s ní i sám se sebou na té nejhlubší úrovni.

A přesně tenhle model se mi jak přes kopírák propisoval do všech vztahů se ženami.  Naštěstí každý kopírák lze “odložit” a začít psát nový příběh. Vědomě a podle své chuti. Hluboký i intenzivní.

A tak vás zvu pánové na další mužský kruh. Zvu všechny z vás, kteří chtějí zažívat větší blízkost nejen k vlastním ženám, ale i sami k sobě. 

Zvu všechny ty, kteří jsou s životem na povrchu nespokojení a už si aspoň mlhavě uvědomují, jak vysokou cenu za to platí. Všechny ty, které zajímá skutečná hluboká proměna.

Video k tématu – https://www.youtube.com/watch?v=Xnq800VINcw

Sejdeme se v Praze v ulici Branická 26/43 ve čtvrtek 22.8 od 18h do 21h

Odměna za společnou práci je 750 Kč, informace k platbě pošlu po vašem přihlášení

Hlašte se prosím buď na mail – ales.vavrinec@gmail.com nebo skrz kontaktní formulář dole na stránce.

Těším se na vás. Sejdeme se uvnitř.

 - 07/10/2019

Životní koučování a osobní poradenství. Individuální a párové konzultace.

Skupinové semináře i workshopy. Online poradna.

Sledujte mě na

Napište mi

Kontakt

Copyright 2018 Aleš Vavřinec © Všechna práva vyhrazena