Přehled seminářů

Přijďte na seminář. Přijďte vyrůst 

navy-sailors-in-yellow-t-shirts(1)

Získejte Respekt – Žijte Naplno – Vykročte z Davu

Svět je plný úžasných lidí, kteří žijí mizerné životy. Možná ne mizerné pohledem jejich okolí nebo společnosti, ale vskutku mizerné vzhledem k jejich pravému potenciálu. A možná jste jedním z těch úžasných, kteří plně nežijí své skutečné životní možnosti. A správně se ptáte, jak to změnit. Jak žít naplno. Jak být tím člověkem, který žije život ve správný čas na správném místě.

Jak na to?

Klíčem je respekt. Svět je plný úžasných lidí, kteří sami sebe, svoje životy, svou pravdu i poslání neberou vážně. A kdo se nebere vážně, nevnímá správně svou hodnotu a v důsledku toho se nemůže respektovat. A co víc – nemá skutečný respekt ani od svých přátel, kolegů, šéfů … ani od partnerů ve vztazích. No a život v prostředí a ve vztazích, kde chybí respekt, je promarněný a plný zbytečných obav a nejistot.

Svět je plný úžasných lidí s podobným osudem. A přesně k takovým lidem – k vám – dnes promlouvám a nabízím změnu. Nabízím cestu k respektu. Nabízím možnost života, kde si vás lidé budou vážit a ctít a náležitě se k vám dle toho chovat. Nejvíce ovšem nabízím vnitřní proměnu. Zásadní změnu, která povede k respektování sebe sama a svojí vnitřní životní cesty a pravdy. Zvu vás k neobyčejnému transformačnímu zážitku – k vykročení z davu průměrnosti. Zvu vás do prostoru, kde se z vás mohou stát úžasní lidé žijící úžasné životy plné respektu k sobě i okolí.

Chcete …

  • Žít s respektem a naplno? Žít sami sebe, svou vnitřní pravdu? Jít si svou osobitou cestou?
  • Naučit se brát sebe vážně a respektovat se? Hodnotit sami sebe pozitivně?
  • Stát si za sebou a svými rozhodnutími? Zpevnit svůj střed a získat respekt svého okolí?
  • Vnímat svou pravou hodnotu a cenu? Poznat, kdo skutečně jste (a jak jste skvělí)?
  • Vyrůst? Dozrát? Osvobodit se?

Tak přijďte. Jste ze srdce zváni a těším se na vás všechny. Bude to jízda. Půjdeme na dřeň. Bude to velký a zásadní.

Celým seminářem vás provedu já  – info o mně

Místo – Branická 26/43, kousek od Branických skal

Termín – sobota 11.8, 10.00 – 17.00

Cena – 1500 Kč na místě

Chcete přijít? Vyšlete signál na – ales.vavrinec@gmail.com nebo 776 727 698

 - 07/16/2018
4885731902_415b4c7e4a_z-2

Kruh mužů pod Skalou – Přestaň být hodným klukem

Hodný kluk. Snaží se uspokojit. Zavděčit. Být vždycky ten správný. Hlavně neudělat něco, co by se jí nelíbilo. Hlavně, aby se mnou byla spokojená. Hlavně, aby mě měla ráda a neopustila. Hlavně, abych pro ní byl ten dobrý. Dost dobrý. Hlavně abych byl pro všechny vždycky ten dost dobrý. Aby mě měli rádi a mysleli si o mně, že jsem fajn. Hlavně, abych …. 

Jo být hodným klukem je šílená dřina. Hodný kluk se hrozně moc snaží být pro svou partnerku ten správný … ten nejlepší. Celý jeho vztahový život se postupně smrskává na její uspokojení a na vybudování ideálního vztahu, který vydrží staletí. Hodný kluk ale zapomněl na jednu maličkost – na sebe. Tak moc ustupuje partnerce, až se připraví o vlastní prostor a svobodu … až ztratí respekt, lásku i vztah. Až ztratí sám sebe.

Tak moc se snaží být pro druhé ten ideální, až zapomněl na svoje potřeby a na vlastní přání. Hodný kluk ignoruje sám sebe, svoje pocity a myšlenky. Kašle na svou vizi, pokud si je jí vědom. Kašle sám na sebe. Motorem hodného kluka je strach.

A to je přece hrozný život. 

Právě teď je ten nejlepší čas říct Dost.

Řekni dost neustálému přizpůsobování a upozaďování sebe a svých pocitů/přání/snů/názorů. Řekni jasné NE tomu promarnit svůj život strachem a uspokojováním především těch druhých. Řekni velké ANO sám sobě a svému životu. 

Přijď na další z velkých Kruhů mužů pod Skalou. Přijď vyrůst a to doslova, protože přestat být hodným klukem neznamená stát se arogantním kreténem nebo pseudo drsňákem … znamená to stát se skutečně dospělým a celistvým mužem, který zná svou vizi. Mužem, který je nezávislý a svobodný. Vnitřně pevný a silný. Respektovaný partnerkou i okolím.

Kruh povedu já – info o mně

Bude nás do 8 chlapů.

Budeme sedět v kruhu a budeme přítomni pro sebe i pro ostatní.

Vytvoříme prostředí, kde bude všechno možné.

Místo – Branická 26/43, kousek od Branických skal

Termín – 19.7, 18.30 – 21.00

Cena – 500 Kč

Chceš přijít? Vyšli signál na – ales.vavrinec@gmail.com nebo 776 727 698

 - 06/18/2018

Životní koučování a osobní poradenství. Individuální a párové konzultace.

Skupinové semináře i workshopy. Online poradna.

Sledujte mě na

Napište mi

Kontakt

Copyright 2018 Aleš Vavřinec © Všechna práva vyhrazena