Přehled seminářů

Přijďte na seminář. Přijďte vyrůst 

IMG_0437

Povídání o pobytu ve Tmě

Prošel jsem nejčernější temnotou a teď jsem vám o tom přišel podat svědectví. Svědectví o hloubce, transformaci, plynutí, smyslu a síle záměru, radosti i bolesti, přijetí, krizi i katarzi, uvolnění a důvěře, hranicích toho, čemu říkáme Já, o tom skrytém v nás … o tom jak se nebránit životu a skočit do proudu.

Svědectví o Tmě.

I tak by se dal nazvat večer, na který zvu všechny, které zajímá, jaké to je strávit týden v absolutní tmě, tichu a samotě. Co všechno se tam dá prožít a uvědomit si. Co všechno se tam dá změnit a v sobě “opravit”. Co všechno tam od tmy člověk dostane darem.

Co všechno člověk začne vidět se zavřenýma očima a otevřeným vědomím. Ale nechci, aby večer byl jen jakási onemanshow, proto bude prostor pro všechny přítomné a jejich otázky, pro všechny zvědavé a zvídavé myšlenky vás, kteří mě poctíte svou návštěvou.

Sejdeme se 6.6 v 18h v Braníku v Branické ulici 26/43. Končit budeme cca v 20h (určitě ne dříve, možná o něco déle, podle chuti:-)

Na ty, kteří budou chtít, čeká i malá praktická ochutnávka černočerné tmy.

Vstupné dobrovolné – můžete přinést příspěvek na pronájem prostoru a občerstvení. Pokud někdo rád peče, jsme otevřeni všemu dobrému. 🙂

Přihlášky prosím zasílat na mail ales.vavrinec@gmail.com, abych věděl, kolik přesně nás bude.

 - 05/21/2019
img_0013-1.jpg

Kruh mužů pod Skalou: Dospělé vztahy

Nastává nová doba. Doba nových typů vztahu. Doba, kdy čím dál tím většímu počtu žen i mužů přestává stačit a vyhovovat současné vztahové uspořádání.

Chtějí sami po sobě i (hlavně) po svých protějšcích víc. Chtějí žít víc spolu. Víc v lásce a svobodě a méně v závislosti. Chtějí ve vztahu prožívat větší hloubku, intimitu i pocit spojení. Nechtějí se smířit s povrchním hmotným zabezpečením a jistotami. Nechtějí žít v naučených nebo převzatých rolích.

Chtějí žít autenticky a ze sebe. Chtějí vztah tvořit společně s jasným záměrem a radostí.

Abychom tohle “víc” uměli vytvořit a žít, musíme v prvé řadě opustit stávající pořádky. Musíme opustit dětské vztahy a vstoupit do vztahů dospělých.

Tímto svolávám na další mužský kruh všechny odvážné muže, kteří tohle “víc” žít a mít i ve svých vztazích.

  • Podíváme se společně na rozdíl mezi dětskými a dospělými vztahy.
  • Podíváme se, proč a jakým způsobem se udržujeme v dětských vztazích. Co nám brání v jejich opuštění.
  • Probereme, co přesně je nezbytné udělat, abychom dokázali vztahy dětské transformovat do dospělých. A co všechno dobrého nám to přinese.

Místo: Branická 26/43, Praha

Termín: středa 24.4 od 18 do 21h

Cena: 800 Kč

Přihlášení: Stačí vyplnit formulář, nebo napsat mail/sms.

 - 04/04/2019

Životní koučování a osobní poradenství. Individuální a párové konzultace.

Skupinové semináře i workshopy. Online poradna.

Sledujte mě na

Napište mi

Kontakt

Copyright 2018 Aleš Vavřinec © Všechna práva vyhrazena