Přehled seminářů

Přijďte na seminář. Přijďte vyrůst 

couple-in-love-at-sunset_925x

Kruh mužů pod Skalou – Hranice ve vztahu

Pokud bych měl  vybrat jeden aspekt, který rozhoduje, zda bude tvůj vztah úspěšný nebo ne, tak by to byl respekt. Bez respektu nemůže existovat důvěra a bez důvěry nelze plně a upřímně milovat. A bez lásky umírá každý vztah.

Ženy zbožňují muže, které mohou respektovat a vážit si jich. A muž, který si zaslouží respekt své ženy a okolí je ten, který v prvé řadě respektuje sám sebe. Tedy i svoje hranice.

Při individuálních konzultacích téma hranic ve vztahu a vůči ženě řeším s chlapy denně, proto jsem se rozhodl, že téma dalšího mužského večera bude právě téma hranic.

Budeme se bavit o tom, co to hranice ve vztahu přesně jsou. Jak vypadají chabé a naopak pevné hranice. Jak svoje hranice poznat, vnímat, respektovat a stát si za nimi (i přes nelibost okolí). Budeme s každým pátrat, co zrovna jemu jeho vztahové hranice oslabuje a hlavně jak je posílit, zpevnit i zpružnit.

Zaměříme se na konkrétní situace, ve kterých zbytečně u žen ztrácíme respekt, když se o svoje hranice náležitě nestaráme a necháváme si je překračovat … třeba když jsme pasivní a mlčíme, zrovna když bychom měli jednat. A co přesně dělat, abychom si respekt a pevné hranice získali zpět.

Protože není nic hrošího, než když muž od své ženy slyší – miluju tě, ale nevážím si tě … (a proto musím odejít).

Bude nás cca 8, takže každý bude mít dostatečný prostor i čas na svoje otázky a odpovědi.

Místo– Branická 26/43, kousek od Branických skal

Termín– 25.10, 18.00 – 21.00

Cena– 500 Kč

Chceš přijít? Vyšli signál přes formulář nebo sms/mailem

 - 09/05/2018
businessman-wearing-bow-tie-and-suspenders-2

Rozuměj mužské duši – Seminář pro ženy

Semináře pro ženy vedou ženy, to dá rozum … tak proč zrovna já muž jsem si dovolil uspořádat ryze ženský seminář? Vysvětlení je jednoduché. Před časem jsem byl na přednášce o výchově chlapců. Bylo tam asi 30 žen a 3 muži. Se zaujetím jsem pozoroval dotazy přítomných dam a bylo mi čím dál tím jasnější, že když nerozumí svým malým kloučkům, stejně nerozumí svým manželům. 

A pokud žena ve vztahu svému muži nerozumí (a naopak), vytváří to prostředí plné nedůvěry a pochyb, ale hlavně vzniká prostor pro celou řadu domněnek, které mají sílu celý vztah postupně rozložit. A to je obrovská škoda a vůbec to tak nemusí být! Pro spokojené fungování ženy ve vztahu je nutné dobře rozumět mužskému světu. Pokud mu žena rozumí, přináší jí to bezpečí, klid i důvěru. Získává nadhled a lehkost. Přestává se zbytečně trápit a ze vztahu mizí konflikty.

To je i můj záměr, abyste ze semináře odcházely s větším porozuměním, proč se váš muž chová tak a tak, proč říká to a to a co myslí, když vyjadřuje to nebo ono. Jednoduše – abyste měly jasno a tohle jasno poté mohly využít pro vaše osobní a vztahové dobro.

Mohu vám samozřejmě povídat nějaké obecné pravdy a teorii, ale mnohem raději se budu bavit o vašich konkrétních tématech a odpovídat na vaše dotazy. Věřím, že společné 3 hodiny budou plné nového poznání, užitečného uvědomění, ale i uvolněné zábavy. 

Všechny ženy, které toužíte více rozumět mužskému světu i vašemu muži, který na vás čeká doma – jste zvané a vítané. 

Maximální počet účastnic je 8, aby každá z vás měla dostatek času a prostoru.

Večer proběhne na adrese Branická 26/43 v Branické residenci – hned vedle je dětská herna a kavárna.

Sejdeme se 1. 11 v 18h a rozloučíme se v 21h.

Cena večera je 500 Kč a platí se na konci našeho setkání.

Přihlásit se můžete zde přes formulář nebo sms/mailem.

Těším se na vás! 🙂

 - 08/27/2018

Životní koučování a osobní poradenství. Individuální a párové konzultace.

Skupinové semináře i workshopy. Online poradna.

Sledujte mě na

Napište mi

Kontakt

Copyright 2018 Aleš Vavřinec © Všechna práva vyhrazena